راهکارهای امنیتی و کنترل تردد در صنعت سرگرمی و سینما

از راهکارهای مختلف می‌توان در ایجاد نظم و کنترل تردد مکان‌های تفریحی و سینما استفاده کرد. برای ورود به چنین مکان‌های باید بلیت تهیه کرد. محدودیت‌هایی نیز در این مکان‌ها وجود دارد. مثلا محدودیت سنی برای تماشای فیلم یا استفاده از وسایل تفریحی خاص. محدودیت قد و وزن هم از مواردیست که در استفاده از تجهیزات مراکز تفریحی وجود دارد. در مجموع رعایت نظم و برقراری میزانی از آرامش و مقررات لازمه امنیت و سلامت چنین محیط‌هایی است.

راهکارهای شرکت ماداکتو در سینما و مراکز تفریحی

سامانه‌های خرید بلیت مختلف برای ورود به سینما و مراکز تفریحی قابل ارائه هستند. افراد به کمک این ابزار با آسودگی بیشتری به انتخاب نوع تفریح خود می‌پردازند. در چنین شرایطی ازدحام و بی‌نظمی صورت نمی‌گیرد و اتلاف وقت کمتری نیز وجود خواهد داشت.

جهت جلوگیری از سوء استفاد و بی‌نظمی در این مکان‌ها راهکارهای مختلفی قابل انتخاب هستند. کارت یا بارکد یا هر راهکار دیگری می‌تواند به عنوان مجوز ورود و عبور از گیت‌ها مورد استفاده قرارگیرد. ریدرها یا شناساگرهای مختلف نیز می‌توانند با گیت‌های ورودی هماهنگ باشند و چهره افراد را ثبت و ذخیره کنند.

انواع راهکارهای قابل استفاده

گیت‌های نفری انواع مختلفی دارند. مدیران و صاحبان مراکز می‌توانند یکی از انواع گیت را که با نیاز آنها هماهنگی بیشتری دارد برای ورود افراد انتخاب کنند. دستگاه‌های حضور و غیاب جهت انجام امور پرسنلی علاوه بر محاسبات لازم، توانایی تنظیم کنترل دسترسی‌ها را دارند.

معمولا این مراکز دارای پارکینگ هم هستند که یک راهبند یا گیت خودرویی پارکینگی به امنیت و کنترل نظم این مکان کمک شایانی خواهد داشت. این راهبندها قابلیت هماهنگی و یکپارچه‌سازی با تجهیزات مختلفی را دارند.

کمد کارکنان و حتی کمدهای امانی که در اختیار مراجعه‌کنندگان قرار می‌گیرد با قفل‌های الکترونیک قابل کنترل هستند.

کمک گرفتن از مشاوران و کارشناسان فروش شرکت ماداکتو موجب راهنمایی و افزایش اطلاعات در مورد محصولات مختلف و در نتیجه انتخاب بهتر تجهیزات مورد نیاز خواهد شد. این انتخاب خوب، مزایای بلندمدت زیادی خواهد داشت.